U líné Ivi

Na světě by se toho udělalo velice málo, kdybychom se stále ohlíželi na to, jak to dopadne.

Otec - pozastavena

Nádraží King´s Cross, nástupiště 9 a ¾

,,Jůů,podívej!" ukázala jak malá Cat na červený vlak. Josh se jenom usmál. Jeho dvojče se někdy jako malá chovala. V soubojích ale byla jedna z nejlepších.

Samozdřejmě že v bílé magii.Na tu černou tu byl její bratr.

,,Tak já už musím, přece jenom jsem profesorka a..." rozloučila se s nimi Al.

,,Jasně mami, a neboj se my to zvládnem, dostanem na hlavu starej klobouk a..." tentokrát byla přerušena Cat.

,,...my už radši jdeme." rozhodl Josh, políbil svoji matku na tvář jako jeho dvojče a vzal jejich kufry.

Celou cestu ve vlaku nikdo z nich nepromluvil. Každý byl myšlenkami jinde. To jsem zvědavá, jestli tam bude dobrý jídlo. A co teprve ložnice! A s kým asi budu?

s těmahlema otázkama si celou cestu zaobírala Cat.

Její bratr měl zcela odlišné otázky. Doufám, že se dostanu do Zmijozelu. Cat můžou rovnou poslat do Havraspáru. I když bych lépe snesl Nebelvír.

Podíval se na šťastně usmívající sestru a sám se musel pousmát. Vzpomněl si na to, jak před lety, kdy měli prázdniny (na jejich škole jen týden, zatímco Cathina 2) zkoušeli nesmrtelný slib (nejmocnější slib) a nevěděli co slíbit...tak Joshe napadlo dát si slib, že vždy budou držet spolu a společnými silami najdou otce. Al se hodně zlobila když na to přišla (kouzlo se jim povedlo :D) ale spíš ji zlobil fakt, že chtějí vypátrat svého otce.

Josh si třásl hlavu a uviděl nějakou vesničku.

,,Cat? Už asi budeme v Prasinkách tak bychom se mohli..."

,,Jasňačka brácho." Cat ladně mávla hůlkou, a oba už byli převlečeni ve svých hábitech. Josh nad tím jen pozvedl obočí. Cat se zazubila.

Josh udělal ve vzduchu rukou nějaký pohyb, a oba měli nádherné sametové pláště, Cat bílé barvy (proč asi?) a Josh (překvapivě) černé, i s kapucí.

,, Proč na týhle škole musíme nosit černé hábity? A proč tu nejsou bojová umění ani bílá magie?" stěžovala si cestou ke kočárům Cat.

Jet loďkami oba odmítli a zvolili cestu kočárem, taženým testrálami. Oba je viděli (nedivíme se tomu...).

Josh se nad jejím brbláním jen usmál. Věděl, že si Cat potrpí jen na světlých barvách.

 

Poslední komentáře
08.06.2008 13:53:23: vypadá to dobře:)
 
Takže, jestli se mi budete chtít nějak ozvat (což pochybuju, vracet se sem je sebevražda) můžete na mé icq : 388-465-395