U líné Ivi

Na světě by se toho udělalo velice málo, kdybychom se stále ohlíželi na to, jak to dopadne.

Otec - pozastavena

Úvod-probuzení

Tuto povídku jsem začala psát nedávno, a jsem začátečník, tak promiňte za ty chyby...

 

Probuzení

 

,,Catherine Nathanile Fireová!" mladá 30-letá žena, se marně pokouší vzbudit svoji 15-ti letou dceru.

,,Mami, běž radši udělat snídani, já se o svoji sestřičku postarám." nabídne ji její syn, dvojče Cat.

,,Tak dobrá, ale pospěšte si! Vlak odjiždí za hodinu." souhlasí jejich matka Alexis Fireová.

,,Jasně mami, znáš nás..." ušklíbl se Joshrett Thomas Fire na svoje dvojče.No právě proto,že vás znám...

Cat, byla už v Číně velmi okouzlující a oblíbená dívka. Měla hustě dlouhé hnědé až černé vlasy, modré oči po ní a vlastně celá po ní.

Josh byl také velmi oblíbený. Byl idolem všech dívek na jeho bývalé škole černé magie. Až moc se mu podobá...pomyslela si nejednou Al.

Ano, Josh miloval černou magii, dalo by se čekat že bude nenávidět mudly, jenže tady se objevila vlastnost jeho matky-on je nemusel.

Celá malá rodinka se do Londýna přestěhovala nedávno. Dvojčata celý život vyrůstala v Číně, Cat chodila na školu bílé magie, Josh černé magie a Al jako lékouzelnice. Až do té doby, než ji požádali o výpomoc v Bradavicích. Al věděla že Brumbálovi dluží, a tak souhlasila. Děti si s ní rozumněli a tak nebyl žádný problém. Cat a Josh ani neznali svého otce. Matka se s ním nepohodla, a tak od něho utekla do Číny(Brumbál ji tehdy pomohl). Al jim nechtěla lhát, proto jim na až moc důvěrné otázky neodpovídala. Cat a Josh si s tím nedělali hlavu, i když ze začátku by Josh naštvaný, že jejich matku opustil ve chvíli, kdy to nejvíc potřebovala. Teď měli studovat v Bradavicích ,a dvojčata věděla, že jejich otec i matka do zdejší školy chodili. Velmi se proto těšili.

Al se rychle vzpamatovala a odešla dolů.

,,No tak sestřičko,vstávej,nebo tu tvoji krásnou hlavičku obarvím na zeleno." ušklíbl se Josh a sladkým hláskem ji začal vyhrožovat.Ve skutečnosti by to neudělal,ale rád si dobíral svoji sestru.

,,COŽE???" Cat rychlostí blesku vyrazila do koupelny zkontrolovat svoje vlasy.Hodně si jich cenila.

,,Ty jeden..." začala když zjistila že si z ní dělal srandu.

,,Taky tvoje city rád oplácím,jenže dneska bych nerad zmeškal školu." skočil jí do řeči Josh a uvelebil se v její posteli.

Cat se mezitím rychle převlékla.Nechápala jak její bratr může tak brzo vstávat.Vzpomněla si na poslední den v Číně.Zjistili s bratrem,že dokáží změnit barvu svých očí.Nikomu to neřekli.Mlčeli i o tom,že jsou zvěromágové,a telepati.Jejich matka to věděla a děsila se jejich magie...

Poslední komentáře
17.11.2008 18:46:09: me se to teda libi..tak hodne zdaru
29.04.2008 23:32:43: Jen bych se přidala k Maggdince - v přítomném čase se špatně čte, i když to může být zajímavé altern...
29.04.2008 23:31:30: Ale jo, spřátelím se ráda;-)
09.04.2008 21:32:28: Poradím ti....sice nejsem taky žádná super spisovatelka, ale líp se čtou povídky, když je nevyprávíš...
 
Takže, jestli se mi budete chtít nějak ozvat (což pochybuju, vracet se sem je sebevražda) můžete na mé icq : 388-465-395