U líné Ivi

Na světě by se toho udělalo velice málo, kdybychom se stále ohlíželi na to, jak to dopadne.

Když se něco podělá...

2/2 kapitola - Pozvánka

A je tu druhá část....znovu, já šedá, Catt černá
"Co navrhuješ?" pošeptám Ivi a propálim ty dvě nány pohledem. "Víš co? Na co budou šaty, když stejně do hodiny bude jenom tak, jak nás matka příroda obdařila?" zasměju se při představě na ten večer.

 

oOo

Bože! ta má ale...pravdu!
"No to je pravda...tak proč si nevzít...takový to oblečení co nosej antické bohyně v Řecku?" usměju se na Catt.

oOo

Protočim panenky a ukážu na šaty, které jsou podle sestřiny rady: oblečení jenom z bílých kusů látky, které na nás budou vypadat 100% sexy. "A teď budou slintat." zubnu se a přejdu k šatům. Jedny jsou černý, jedny bílý. "Ty bílý, já černý?" do ruky popadnu ty tmavý.

oOo

"Jasný ségra." zazubím se na ni a mrknu k Blackovým. Ti dvě se zatím mezi sebou hádají. Ušklíbnu se a zamířim i s Catt k pokladně.

oOo

Popadnu šaty a jdu je zaplatit. Ještě před nákupem se u mě stavil Lucius, takže neplatim ze svého…. Zaplatim

šaty a se spokojeným úsměvem na tváři odejdu ven. "Musim už jít, Regulus na mě bude už čekat." oznámím ségře a přemístim se do vily.

oOo

Pobaveně protočím panenkami. Ještě zamávám Narcisse a Belle na rozloučenou, a poté se ihned přemístím za sestrou do vily.
Samozřejmě do svého pokoje.
Hnedka odložim tašky a zavolám si skřítku, aby urychleně dala připravit na čaj. Vždyť má přijít Remus Lupin! Je to docela frajer, škoda to oblečení (mé zkušené očko stejně prokouklo tu hruď a ty svaly mmm...)

oOo

 

Vlítnu do svého pokoje a vylepšim se na jak jen to půjde. Samo, že to nejde, jsem totiž překrásná xD Hodim na sebe lepší a více přitažlivější oblečení a kouknu na hodiny. Za chvíli by se tu měl objevit. Jsem na něj zvědavá, dlouho jsem ho neviděla a v posteli jsem ho taky ještě neměla. Bude to naše malá premiéra...

oOo

 

Netrpělivě jsem přecházela jsem a tam. Na sobě jsem měla jen hrstku make-upu. Remus totiž nevypadal na ten typ, kdo ho měl uplácaný po celém obličeji, ale mě to nevadilo. Má schopnost mi zajistila pohodlí. Vzala jsem si skoro-obyčejné šaty, v nádechu rudé. No co mám dělat s nebelvířanem?
V tom mi zablikal náramek. To bylo upozornění, že se sem někdo hodlá přemístit. Zhluboka jsem se nadechla a sedla jsem si na pohovku. Pak jsem ještě naposledy uhladila lemy šatů, a přichystala si zářivý úsměv.

oOo

 

Do pokoje se mi přemístí skřítka, nenávidím tuhle veteš. "Paní, dole na Vás čeká pan Regulus Black." Pokloní se a hned na to zmizí. Naposledy si upravim oblečení, nasadim úsměv mlsný kočky a sejdu do salónku. Regulus je otočený zády ke mně a kouká se na obrazy, které byly opravdu krásné. "Zdravim Regulusi." Pozdravim ho a popojdu blíž. Otočí se a já si ho pořádně prohlídnu. Rozhodně už to není chlapec, kterého jsem potkávala na chodbách v Bradavicích, ale pořádný muž.

"Catt." Usměje se a přejde ke mně. Vezme moji dlaň a lehce políbí její hřbet. Sakra, začínaj se mi podlamovat kolena…

oOo

Přesně jako na čas se přede mne přemístí Remus. Na sobě má bílou košili a tmavé džínsy. Ještě ten jeho pohled a...sakra, mám štěstí, že sedím!
Usměju se na něj a pobídnu ho k čaji. Překvapí mě když se začne lehce konverzovat. Další bliknutí mého náramku mě upozorní, že se sem Regulus již přemístil. Chudák Catt. Budu ji pak muset vyrušiv v nejlepším, a připomenout, aby se začala připravovat na ples.
Znovu se usměju na Remuse, a nabídnu se k prohlédnutí mojí knihovny. Nesnáším knihy. Co ale pro jeho zlatá očička neudělám, že?
Je asi dosti překvapený nad naší velkolepou knihovnou. Ovšem, otec si na ni velmi zakládal.
"Máte to tady velmi hezké, Ivi." usměje se na mě Remus a já se snažím neomdlít. Přiblížím se k němu co nejblíž a nepatrně se o něj otřu svými rukávky.
"Ano, miluji knihy." usměju se, a políbím ho.

oOo

 

Potom, co jsme se uvítali jsme se přemístili do zimní zahrady. Sedneme si na židli a začneme o něčem konverzovat, najednou Regulus vytáhne něco z kapsy a podá mi to. "Chtěl jsem ti to dát osobně." vezmu si obálku a otevřu ji. Přesně dle mého očekávání, stejná obálka, stejný text. Krom jména: Slečno Catt Nicol Abnës Riga Devil la Rose. Krásné jméno… "Ráda tam půjdu." usměju se a pozvánku položim na stůl. Stoupnu si a přejdu k němu. "Co takhle se přemístit nahoru?" pošeptám mu do ucha. Reakce je okamžitá, Regulus mě popadne za boky a stáhne si mě k sobě na klín. Jeho ústa se přilepí na ty moje. Po chvilce rozevřu rty a užívám si, jak se naše jazyky perou. Jediný co mě napadne je: Ten líbá jako bůh...

oOo

Jako bych tím nevinným (ha! nevinný? pěkně divoký!) polibkem všechno začala.
Remus mě doslova popadl, a přitiskl na regál.
Nikdy bych neřekla, co se do toho nesmělého kluka(teď muže) dalo!
Ale musím říci, že ten okamžik, co jsme strávili mezi policemi plnými knihy, byl nezapomenutelný.
No, co se dalo čekat od sexu v knihovně?
Jen mě Remus překvapil...vždyť překonal i Siriuse a Luciuse dohromady!
A to je už co říct...

oOo

Regulus ze mě strhnul korzet. Ani jeden si neuvědomujeme, že jsme stále v salónku, ve kterém se mohl objevit naprosto každý. Cítila jsem ho naprosto všude, a když řikám všude, tak všude. Když to skončilo, ještě jsem mu oddychovala na klíně a usmívala se jako sluníčko. Ano, já se usmívala! Regí mě políbil do vlasů, vstala jsem a navlékla se do šatů, které byly už pořádně v háji.

Takový super šaty! Ch jo… ten sex mi to ale vynahradil. Mezitím, co se upravuju, vstane i Regí a zezadu mě obejme. "Bylo to dobré, kdy si to zopakujeme?" pošeptá mi do ucha. Dobré? Vždyť to bylo senzační! Ještě teď se mi podlamují nohy…

Otočim se a políbim ho. "Uvidíme se na plese." Rozloučim se s nim.

Musim za ségrou…

oOo

Spěšně na sebe rvu šaty. Remus už je dávno hotový, a když se otočim, aby mi zapnul vzadu šaty, políbí mě na krk, a mě znovu popadne touha...
Merline, jak on to sakra dělá?
Usměju se na něho, a lituju, že ho nemůžu pozvat na ples.
"Na copak myslíš, sluníčko?" usměje se na mě, a já vážně začnu uvažovat o nabídce.
"Budeš zítra ráno doma?" optám se ho a zubnu se.
Uvažuje. Pak se na mě nakonec rozpačitě usměje.
"Samozřejmě. Chceš abych přišel?"
Ano! Chce se mi radostí skákat. No, je pravda že kdyby nemohl, mohla bych já...Lestranga bych odložila na jindy...Remus je lepší.
" V devět ráno." blaženě se rozplývám.
"Tak platí." políbí mi ručku a zmizí. Ještě teď cítím jeho rty na...
Sakra! Máme už jen dvě hodiny do plesu!
Než stačím vzít za kliku do knihovny vpadne Catt.
"Jak víš že jsem tu?" podivím se.
"Jak jinak znáš Lupina?" zašklebí se "Dělej!Nestíháme!" dodá pak spěšně.

oOo

Do prdele, ona se tu vybavuje s tim jezevčíkem a za dvě hodiny začíná ples. "Taky si ty zamilovaný řečičky mohla nechat na později." zavrčim a nasoukám se do tmavých šatů. Spěšně zavolám skřítku, která mi upraví vlasy do elegantního účesu. "Nevíš, de jsou ty stříbrný šperky se zeleným kamenem uprostřed?" křiknu na ségru přes pokoj,

"Myslíš ty od prabábinky?"

"Jo, který asi?"

"Měla by jsi je mít v tý šperkovnici na skříni!" křikne ještě a pak už slyšim jenom ránu. Sama pro sebe se uchechtnu a natáhnu se pro šperkovnici, ve které jsou opravdu šperky. Rychle si je na sebe dám. Kouknu na hodiny, za patnáct minut to vybuchne. Naposledy se kouknu do zrcadla a pak už si t mastim na těch jehlách dolů po schodech, kde na mě čeká už ségra.

"No kde jsi?" prohodí.

"Kde bych asi byla." protočim panenky, obě se chytneme a přemístíme se.

oOo

Rychle jsem na sebe naházela šaty, a ve spěchu jsem si ani nevšimla sestřina obuvi.
Toho jsem si samozřejmě všimla až před sálem.
"Co to máš proboha za boty?" zasyčela jsem a hodila nevinný úsměv na jeden přicházející pár.
"Boty." zavrká svatoušsky Catt. Už ji k tomu chybí jen svatozář.
Něco zabručím, a už má místo vysokých jehel, řecké sandálky.
Něco naštvaně zabručí, ale to už se sálem ozval hlas majordoma.
"Sestry la Rougerovi." tss...to bude určitě nějakej šmejd. Vždyť to bylo takové ubohé přivítání. Cattin pohled mi ukázal, že si myslí to samé.
Ale to už k nám zamířili hostitelé.
"To pak chci vidět pohled toho Siriuse, až nás tu uvidí..." šeptne mi sestra do ucha a já se ušklíbnu.
Kolem nás prošel sluha s červeným vínem, tak se obsloužíme...

Poslední komentáře
12.07.2008 20:40:18: Je to super. www.ostruzina.estranky.cz smiley${1}
12.07.2008 20:38:29: Je to opravdu super. www.ostruzina.estranky.cz/smiley${1}
09.07.2008 21:11:18: Uz jsem to komentovala u Catt... Ale vim, ze je potesujici mit koment pri spolecny povidce i u sebe...
 
Takže, jestli se mi budete chtít nějak ozvat (což pochybuju, vracet se sem je sebevražda) můžete na mé icq : 388-465-395